Startovní listina 2023 

# jméno město tým Suvenýr na čem pojedu trasa kategorie zaplaceno? taška start
1 Robert Hamáček Dobronín Jochini MTB pevné DoKolečka! jednotlivec ANO ANO pátek
2 Pavel Kratochvíl Brno Super_Kickbike krýgl Koloběžka DoKolečka! jednotlivec NE NE sobota
3 Jan Jahl Letovice LTW Funky krýgl MTB pevné DoKola! jednotlivec NE NE pátek
4 Vašek Janout Bratronice VFR7000 MTB full DoKolečka! jednotlivec ANO ANO pátek
5 Zuzana Janoutová Bratronice VFR7000 MTB pevné DoKolečka! jednotlivec ANO ANO pátek
6 Lukáš Dyba Kostěnice Elí Elí krýgl MTB pevné DoKola! jednotlivec NE NE pátek
7/1 Jiří Klepetko Maleč Malečák MTB full DoKola! dvojice NE NE pátek
7/2 Ladislav Majzlík Valašská Polanka Cyklo Machač MTB pevné DoKola! dvojice NE NE pátek
8 Václav Heřman Svatý Mikuláš Alkáči214 krýgl MTB pevné DoKola! jednotlivec NE NE pátek
9 Dušan Vrábel Potěhy Alkáči214 krýgl MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO ANO pátek
10 Petr Havlíček Kámen Mílaři MTB pevné DoKola! jednotlivec NE NE pátek
11 Jakub Vašíček Třemošnice Bicycle Race MTB pevné DoKolečka! jednotlivec NE NE pátek
12 Štěpán Mareček Most BikeMost krýgl MTB pevné DoKola! jednotlivec NE NE pátek
13 Miloš Belan Čížova MTB full DoKola! jednotlivec NE NE pátek
14 Jakub Čimera Strakonice E.P.I.K. MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO ANO pátek
15 David Brožek Chrudim Great arm MTB full DoKola! jednotlivec ANO ANO pátek
16 Jan Tůma Brno Bicycle Race MTB pevné DoKolečka! jednotlivec NE NE pátek
17 Jaroslav Hlavatý Hof MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO ANO pátek
18 Martin Fencl Praha MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO ANO pátek
19 Jan Mikula Pustina PK Sport krýgl MTB pevné DoKolečka! jednotlivec NE NE pátek
20 Martin Kočka Unhošť MMJJ MTB full DoKolečka! jednotlivec NE NE pátek
21 Vladimír Synek Kolín Synek Koloběžka DoKolečka! jednotlivec ANO ANO pátek
22 Alex Šroller Praha SK Lamy Gravel DoKola! jednotlivec NE NE pátek
23/1 Renata Chladilová Moravská Třebová Pir&Ren krýgl MTB pevné DoKolečka! dvojice ANO ANO pátek
23/1 Pavel Podhorný Moravská Třebová Pir&Ren krýgl MTB pevné DoKolečka! dvojice ANO ANO pátek
24/1 Martin Janečka Vyškov Slabokusové MTB pevné DoKolečka! dvojice ANO ANO pátek
24/2 Adam Pavlík Prostějov Slabokusové Gravel DoKolečka! dvojice ANO ANO pátek
25/1 Pavel Bucháček Jablonec nad Nisou Nosiči vody MTB pevné DoKola! dvojice ANO ANO pátek
25/2 Jan Šáfr Mladá Boleslav Nosiči vody MTB pevné DoKola! dvojice ANO ANO pátek
SOURCE: DoKola!