Startovní listina 2024 

# jméno město tým Suvenýr na čem pojedu trasa kategorie zaplaceno? start
1 Josef Hájek Odolena Voda ELL krýgl MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO pátek
2 Vašek Janout Bratronice VFR7000 MTB full DoKola! jednotlivec ANO pátek
3 Zuzana Janoutová Bratronice VFR7000 MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO pátek
4 Petr Havlíček Kámen u Habrů Mílaři MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO pátek
5 Martin Fencl Praha MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO pátek
6 Martin Kočka Unhošť MMJJ MTB pevné DoKolečka! jednotlivec ANO pátek
7 Jirka Kubart Čelákovice MTB full DoKola! jednotlivec ANO pátek
8 Martin Švejda Brno BT hotel Cosmopolitan krýgl MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO pátek
9 Lukáš Dyba Kostěnice Elí Elí MTB pevné DoKolečka! jednotlivec NE pátek
10 Jakub Čimera Jemnice E.P.I.K. MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO pátek
11 Pavel Malík Čelákovice Charmingpilot MTB full DoKola! jednotlivec NE pátek
12 Josef Magera Velké Albrechtice SHUT UP LEGS MTB full DoKola! jednotlivec ANO pátek
13 Ondřej Řípa Praha HO Sherpa MTB full DoKola! jednotlivec NE pátek
14 Renata Chladilová Moravská Třebová Pir&Ren MTB pevné DoKolečka! dvojice ANO pátek
15 Pavel Podhorný Moravská Třebová Pir&Ren MTB pevné DoKolečka! dvojice ANO pátek
16 Jiří Fofoňka Přelouč George krýgl MTB full DoKola! dvojice ANO pátek
17 Alexandr Král Semín George MTB full DoKola! dvojice ANO pátek
18 Vladimír Háp Praha 250 MTB Team MTB pevné DoKola! dvojice ANO pátek
19 Jan Menger Praha 250 MTB Team MTB pevné DoKola! dvojice ANO pátek
20 Jaroslav Hlavatý Hof MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO pátek
21 Jiří Čáslava Podlesí los kolos MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO pátek
22 Jan Mikula Nová Včelnice PK Sport krýgl MTB pevné DoKolečka! jednotlivec NE pátek
23 Jiří Bečka Kladno P.P.T. Delta Kladno MTB full DoKola! jednotlivec ANO pátek
24 Jiří Biskup České Budějovice JJaz MTB full DoKola! jednotlivec ANO pátek
25 Jarda Šach Plzeň MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO pátek
26 Jiří Klepetko Maleč SKPHB MTB full DoKola! jednotlivec NE pátek
27 Martin Novák Bohumín ABvet MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO pátek
28 Boris Breznický Znojmo 1313 MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO pátek
29 Jaroslav Holub Strakonice krýgl MTB full DoKolečka! jednotlivec NE pátek
30 Standa Růžička Křižanov Křižanováci Gravel DoKola! jednotlivec NE pátek
31 Tomáš Křováček Nová Ves u Chotěboře KKRD Boys MTB full DoKola! jednotlivec ANO pátek
32 Pavel Šimon Nová Ves u Chotěboře KKRD Boys MTB full DoKola! jednotlivec NE pátek
33 Petr Janíček Brno Gravel DoKola! jednotlivec NE pátek
34 Petr Hejbal Čechy pod Kosířem MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO pátek
35 Petr Nechoďdoma Dobřichov Prezident tým MTB pevné DoKolečka! dvojice ANO sobota
36 Pavel Beneš Sány Prezident tým MTB pevné DoKolečka! dvojice ANO sobota
37 Petr Svoboda Hojkov Hojkovský lišák MTB pevné DoKolečka! jednotlivec ANO sobota
38 Martin Novák Hojkov Hojkovský lišák MTB pevné DoKolečka! jednotlivec ANO sobota
39 Tomáš Dostalík Hradec Králové TD MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO pátek
40 Vašek Dušek Regensburg Holzkämpfer MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO pátek
41 Petr Švehla Příbram Los Kolos MTB pevné DoKolečka! jednotlivec ANO pátek
42 František Boudný Kněžice Cyklo Kněžice MTB pevné DoKolečka! jednotlivec ANO sobota
43 Pavel Brabec Lázně Bohdaneč HořkáDvanáctka MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO pátek
44 David Jansa Lázně Bohdaneč HořkáDvanáctka MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO pátek
45 Eva Krkavcová Praha Nusle bejby MTB pevné DoKola! dvojice ANO pátek
46 Michal Horváth Praha Nusle bejby MTB pevné DoKola! dvojice ANO pátek
47 Jaroslav Moták Brno Königsfeld MTB pevné DoKolečka! jednotlivec ANO pátek
48 Jan Hromádko Dolní Sokolovec UNIKOSY Koloběžka DoKolečka! jednotlivec NE pátek
49 Michal Tomášek Petrov nad Desnou Petrovští bajkaři MTB full DoKola! jednotlivec NE pátek
50 Žaneta Schelling Malatiná - Slovensko PINY MTB pevné DoKola! jednotlivec NE pátek
51 Jiří Nerad Sedlejov BeerSedlejov MTB pevné DoKola! jednotlivec NE pátek
52 Milan Horák Sedlejov BeerSedlejov MTB pevné DoKola! jednotlivec NE pátek
53 Pavel Šmíd Sedlejov BeerSedlejov MTB pevné DoKola! jednotlivec ANO pátek
54 Martin Benc Ostrov u Ledče n. S. HořkáDvanáctka MTB pevné DoKolečka! jednotlivec ANO pátek
55 Josef Michal Týn nad Vltavou MotoKozoMňau Gang MTB pevné DoKolečka! jednotlivec NE sobota
56 Petra Šnoblová Týn nad Vltavou MotoKozoMňau Gang MTB pevné DoKola! jednotlivec NE pátek
57 Jana Terblová Telč Giraffe team Telč MTB full DoKolečka! dvojice NE sobota
58 Jiří Novotný Telč Giraffe team Telč MTB full DoKolečka! dvojice NE sobota
59 Tomáš Veselý Praha Veselík MTB full DoKolečka! jednotlivec ANO sobota
60 Petr Bláha Sezimovo Ůstí MTB full DoKola! jednotlivec ANO pátek
61 Lukáš Krula Ptice Veselíkův fanklub Gravel DoKolečka! jednotlivec ANO sobota
62 Oldřich Hübner Troubelice BoBo MTB pevné DoKolečka! jednotlivec ANO sobota
63 Josef Hulík Nebušice REKOLA Gravel DoKolečka! jednotlivec ANO pátek
64 Martin Souček Hradec u Stoda Endorfin Hunters Koloběžka DoKolečka! jednotlivec ANO pátek
65 Jan Šáfr Mladá Boleslav Rumburaci MTB pevné DoKolečka! dvojice ANO sobota
66 Pavel Bucháček Jablonec nad Nisou Rumburaci MTB pevné DoKolečka! dvojice ANO sobota
67 Brendan Bignell Čestlice ABSA krýgl Gravel DoKola! jednotlivec NE pátek
68 Luděk Šubrt Strančice It is what it is Gravel DoKolečka! jednotlivec ANO pátek
69 Jakub Hrabý Rudná MTB full DoKola! jednotlivec NE pátek
70 Vít Kodat Holubov 100 kilovej ektomorf MTB pevné DoKolečka! jednotlivec NE pátek
71 Pavel Horčička Praha EDIFICE 3. Gravel DoKola! jednotlivec ANO pátek
72 Antonín Brych Praha EDIFICE 2. MTB full DoKolečka! dvojice ANO pátek
73 Honza Bičovský Praha EDIFICE 2. MTB full DoKolečka! dvojice ANO pátek
74 Jan Horčička Praha EDIFICE 1. Gravel DoKolečka! dvojice ANO pátek
75 Peter Grundling Praha EDIFICE 1. Gravel DoKolečka! dvojice ANO pátek
SOURCE: DoKola!